O FIRMIE

Warsztat mechaniki pojazdowej Auto Frans Ryszard Zygmunt istnieje na rynku od 2012 roku. Dysponujemy nowoczesnym, bogato wyposażonym warsztatem samochodowym, szerokim zapleczem technologicznym oraz doświadczoną kadrą pracowników - miłośników motoryzacji, przed którymi naprawa samochodów francuskich nie kryje żadnych tajemnic. Ponieważ auta pochodzące z tego kraju są specyficzne, nie każdy mechanik jest w stanie poradzić sobie z ich naprawą. Dzięki temu, że skupiamy się na jednej grupie pojazdów, dokładnie znamy ich słabości i możemy kompleksowo przeprowadzać najbardziej skomplikowane prace naprawcze.

Wykonujemy naprawy samochodów francuskich w oparciu o oryginalne części bądź korzystamy ze sprawdzonych zamienników. Przed przystąpieniem do prac konsultujemy z klientem wady i zalety danego rozwiązania oraz uczciwie informujemy o kosztach, zarówno części, jak i usługi.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres, profesjonalnie wykonywanych, usług serwisowych. Jesteśmy dyplomowanymi mechanikami z długoterminowym doświadczeniem w ASO Renault i Dacia. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do naprawy aut francuskich. Posiadamy interfejsy diagnostyczne każdy do innej marki dzięki czemu możemy przeprowadzić pełną diagnostykę komputerową.

Obraz